Duvar Kağıdı Koleksiyonları

kataloglar-rumi

RUMİ DUVAR KAĞIDI KATALOĞU

Kısacık bir kelime ne kadar derin olabilirse o kadar derin; “Rumi”… Tam adıyla Mevlana Celalettin Rumi… O’nu belli kelime kalıplarıyla anlatmak oldukça güç, çünkü O sonsuzluğun ta kendisi. O’ndan etkilenmemek, felsefesinden ve hayat görüşünden ilham almamak mümkün değil.

İsmini şimdi herkesin bildiği bu önemli zat, 13.yy’da Anadolu topraklarında yaşar. Günümüzde, Türk-İslam Medeniyetinde yetişmiş en büyük tasavvuf alimi olarak kabul görür. Tasavvuf ve mesnevi kelimeleriyle bağdaştırılan en güçlü ve özgün isimdir.

“Rumi” isimli katalogda, tasavvuf ve mesnevi esintileriyle özgünleştirilmiş desenlere, hoşgörü ve sevgi yumuşaklığında ruh okşayan renklere ve Anadolu’dan izler taşıyan dokulara rastlayacak, sizde uyandırdığı hissi çok seveceksiniz.

Mersin Yapı Tasarım olarak, Mersin'de en kaliteli ve estetik duvar kağıdı seçeneklerini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Mersin duvar kağıdı sektöründe lider firmalar arasında yer almanın sorumluluğuyla, müşterilerimize en iyi hizmeti ve çeşitli seçenekleri sunmayı amaçlıyoruz.
Duvar Kağıdı fiyatları Mersin bölgesindeki en rekabetçi seviyelerde, bütçenize uygun seçenekler sunuyoruz. Ev veya iş yerinizin atmosferini dönüştürmek için geniş desen ve renk yelpazemiz arasından seçim yapabilirsiniz. Mersin'deki en iyi duvar kağıdı firmalarından biri olarak, mekânlarınıza özgün bir dokunuş katmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

UYGULAMA İŞLERİNİZ

3 AŞAMADA TAMAMLANIR.

1
ÜCRETSİZ KEŞİF
Uygulama öncesi ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı verebilmek amacıyla ücretsiz keşif hizmeti verilir.
2
UYGULAMA VE MONTAJ
Uygulama yapılacak alanlar için gerekli hazırlıklar yapılarak, seçilen duvar kağıtları veya parkeler itina ile uygulanır ve montaj aşaması tamamlanır.
3
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE SATIŞ SONRASI
Müşteri geri bildirimi, sorun giderme ve satış sonrası destek başlıklarında hizmetlerimiz verilebilmektedir.

Duvar Kağıdı Talepleriniz İçin;