Duvar Kağıdı Koleksiyonları

kataloglar-seven

SEVEN DUVAR KAĞIDI KATALOĞU

Hepimiz sayılara ve kullanım yönlerine oldukça aşinayız, fakat sürekli dilimizde olmalarına rağmen derinliklerini merak etmiyor ya da sorgulama ihtiyacı duymuyoruz. Bunun en büyük sebebi; onları gelişigüzel algılıyor oluşumuz. Oysa sayılar, evrenin sahip olduğu daimi düzenin ve dengenin gizemli bir parçasıdır. Konu ışığında mercek altına aldığımız o özel sayı ise, rakamlardan biri olan yedi (7).

Yedi rakamı, hayatımıza ve yeryüzüne adeta ilmek ilmek dokunmuştur; öyle ki, yaradılış ve varoluş mükemmelliğinin sayısal olarak olmazsa olmazı haline gelmiştir. Gelin, bu rakamın varlığıyla ilgili o hayret verici farkındalığı beraber yaşayalım…

Mersin Yapı Tasarım olarak, Mersin'de en kaliteli ve estetik duvar kağıdı seçeneklerini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Mersin duvar kağıdı sektöründe lider firmalar arasında yer almanın sorumluluğuyla, müşterilerimize en iyi hizmeti ve çeşitli seçenekleri sunmayı amaçlıyoruz.
Duvar Kağıdı fiyatları Mersin bölgesindeki en rekabetçi seviyelerde, bütçenize uygun seçenekler sunuyoruz. Ev veya iş yerinizin atmosferini dönüştürmek için geniş desen ve renk yelpazemiz arasından seçim yapabilirsiniz. Mersin'deki en iyi duvar kağıdı firmalarından biri olarak, mekânlarınıza özgün bir dokunuş katmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

UYGULAMA İŞLERİNİZ

3 AŞAMADA TAMAMLANIR.

1
ÜCRETSİZ KEŞİF
Uygulama öncesi ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı verebilmek amacıyla ücretsiz keşif hizmeti verilir.
2
UYGULAMA VE MONTAJ
Uygulama yapılacak alanlar için gerekli hazırlıklar yapılarak, seçilen duvar kağıtları veya parkeler itina ile uygulanır ve montaj aşaması tamamlanır.
3
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE SATIŞ SONRASI
Müşteri geri bildirimi, sorun giderme ve satış sonrası destek başlıklarında hizmetlerimiz verilebilmektedir.

Duvar Kağıdı Talepleriniz İçin;