Sade ve Düz Modeller İle Evinde Harikalar Oluştur

Düz renk duvar kağıdı ile evinizde birçok farklı dekorasyon yapabilirsiniz. Modern ev dekorasyonu yapılırken düz renk duvarlar çokça tercih edilir. Evinizin mobilyaları ile uyumlu olacak renkler seçebilirsiniz. Genellikle pastel tonlarda duvar kağıtları soğuk tonlara sahip mobilyalar ile uyum sağlar. Renk seçenekleri oldukça fazladır.
Duvar dekorasyonu yapılırken, odayı bir bütün olarak düşünün. Duvarlarınız ile odadaki tüm eşyalar arasında bütünleştirici bir alan yaratılmalıdır. Böyle bir dekorasyona sahipken kendinizi daha rahat ve konforlu hissedersiniz.
blog-gorsel-2
Beyazın sadeliğini seven kişiler için beyaz duvar vazgeçilmezdir. Görselde de görüldüğü gibi sade ve şık bir hava kazandırır. Ventrawall yeni teknoloji duvar kağıdı birçok farklı renk seçeneğine sahiptir.

Dilerseniz düz renk duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer isterseniz desenli duvar kağıdı tasarımı yapmanıza olanak sağlar.

Beyazın Sadeliği, Mavi İle Okyanusun Enerjisi, Krem Büyüsü, Modern Dekorasyonun Gözdesi Gri, Canlı Sarı Renk Duvar Kağıdı, Kum Beji Tek Renk Duvar Kağıtları, Bebek Mavisi, Lila Düz Renk Duvar Kağıdı
Uygulama Talepleriniz İçin bizi arayabilir ya da mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Ücretsiz Keşif Talebi iletebilirsiniz.

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Archives